Kobieta stanęła w kolejce w sklepie, gdyby nie szybka reakcja straciłaby dziecko! Patrz uważnie na nagranie!

Największym strachem każdej matki jest strata dziecka. Dlatego, co chwilę słychać, żeby dziecko tak wysoko nie wychodziło, nie skakało i trzymało się z dala od wody. Prawdziwe chwile grozy przeżyła matka, która weszła do sklepu i o mały włos nie straciła dziecka! 

W Victorville w Kalifornii matka z dwójką dzieci wybrała się do sklepu. Mniejsze trzymała na rękach, a starsza kilkuletnia córeczka zatrzymała się przy maszynce z cukierkami, niedaleko wejścia.

kidnap


Sytuacja jak co dzień, matki oprócz zajmowania się dziećmi muszą zadbać o cały dom. Nic zatem niezwykłego, że dzieci towarzyszą matkom przy wykonywaniu różnych czynności. Każda matka ma zawsze pociechę na oku, ale czy to wystarczy? Ten film pokazuje, że zawsze trzeba mieć dziecko nie tylko w zasięgu wzroku, ale dłoni!

Koszmar i z pewnością trauma jaką przeżyła kobieta ma na szczęście pozytywny finał. Dzięki szybkiej reakcji jej i innego klienta kobieta wyrwała dziecko z rąk porywacza. Jednak to, co zarejestrowała kamera porusza! To była lewie sekunda, a życie całej rodziny mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply