Problemy kobiet z dużymi piersiami! Okazuje się, że ich życie jest mocno utrudnione

Kształtne duże piersi bardzo podobają się mężczyznom, dlatego kobiety chcą właśnie takie mieć.

Natura niestety nie jest łaskawa dla wszystkich. Jedne panie obdarza wyjątkowo dorodnymi kształtami, inne zaś muszą zadowolić się miseczką A. Narzekają jedne i drugie. Pierwsze, że ich biusty są zbyt obfite i nie mieszczą się w ubraniach, drugie, że ich piersi prawie nie widać i muszą wspomagać się push-upami.

Najlepiej mieć coś pomiędzy małym a super dużym biustem. Jeśli natura nie dała takiego rozmiaru, z pomocą przyjdzie chirurgia plastyczna. Wystarczy, że powiemy lekarzowi, o czym marzymy, a on spełni nasze pragnienia. Oczywiście za odpowiednie pieniądze. Niektóre panie zbierają na operacje latami, inne po prostu proszą o pomoc swoich mężów. W końcu ta metamorfoza jest właśnie dla nich.

Okazuje się, że ogromne piersi mają także swoje minusy. Jest ich naprawdę sporo. Są poważnym obciążeniem dla kręgosłupa, zawężają pole widzenia i mogą nawet zabić, szczególnie podczas próby zbliżenia lub przepychanki. Taki właśnie los spotkał partnera 50-letniej mieszkanki amerykańskiego Everett. Pijana kobieta przydusiła nieszczęśnika olbrzymimi piersiami i kochanek zmarł w drodze do szpitala. Niektórzy twierdzą, że miał piękną śmierć.

Przejdź na kolejne strony i poznaj problemy, z którymi muszą się mierzyć panie o obfitych kształtach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : giphy.com, hercampus.com

Reply