Jeździ samochodem za 676 tys. zł i żebrze w internecie o pieniądze! Ludzie wstydu nie mają

Początkowo sieci społecznościowe były używane w celu komunikowania się z przyjaciółmi i łączenia się z innymi osobami mającymi podobne zainteresowania.

Obecnie mają nieco inne funkcje. Wiele osób zaczęło wykorzystywać media społecznościowe jako narzędzia zaspokajania swojego ego i budowania poczucia własnej wartości. Ludzie zaczęli chwalić się na Facebooku czy Instagramie idealnym życiem, drogimi wyjazdami za granice, modnymi ubraniami czy znajomościami ze znanymi ludźmi.

https://www.instagram.com/p/Bx8nzC1AeF8/?utm_source=ig_embed

Podobnie robi 27-letnia Margarita Tomovska z Australii. Kobieta regularnie pokazuje swoje bogate życie na Instagramie i chwali się drogimi samochodami. Potem prosi obcych ludzi o wsparcie na platformach crowdfundingowych. Niedawno zamieściła błagający, a zarazem pełen jadu wpis na GoFundMe informujący o tym, że potrzebuje pieniędzy. Młoda Australijka nie wydaje się biedną osobą, mimo to ma czelność prosić internautów o wsparcie.

https://www.instagram.com/p/Bwv6k5tgJ2l/

Na Instagramie śledzi ją ponad 72 tysiące osób. W mediach społecznościowych nosi przydomek „Mercedes Mama”. Regularnie pokazuje drogie ubrania i akcesoria, spotkania w restauracjach oraz kasynach, przejażdżki drogimi samochodami itp. Margarita pochwaliła się już butami od Gucciego, drogimi zakupami w butiku Versace czy najnowszymi nabytkami z kolekcji Louis Vuitton. Mercedes Mama uwielbia popularne wśród gwiazd marki Balmain i Balenciagę. Często pokazuje się z torebkami i w ubraniach tych znanych firm.

https://www.instagram.com/p/BxodW-WA7Ck/
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply