W Chinach przyszło na świat zwierzę z niezwykłą anomalią. Naukowcy nie potrafią wyjaśnić, jak do niej doszło!

Natura po raz kolejny pokazała, że im bardziej wydaje się nam, że wiemy o niej wszystko, tym mocniej nas zaskakuje i tym większe wyzwania przed nami stawia. Podobnie było i tym razem.

Jakiś czas temu Chinach na świat przyszło prosię… z trąbą słonia! W dodatku bez aparatu gębowego, za to z ogromnymi oczami  i słoniowymi uszami. Urodziło się jako drugie z ośmiorga rodzeństwa i wprawiło w osłupienie właścicieli, którzy nigdy wcześniej nie widzieli takiego cudaka. W grę nie wchodziła również krzyżówka ich maciory ze słoniem… Pozostaje więc pytanie, skąd u malucha taka dziwna anomalia.

prosię-słoń

Niestety, niezwykły prosiak, ze względu na brak ust i niemożność przyjmowania pokarmu, zmarł kilka godzin po narodzinach. Pozostałe 7 prosiąt z miotu to okazy zdrowia, bez żadnych nieprawidłowości genetycznych, przynajmniej tych widocznych gołym okiem.

prosię-słoń-1

Ciało prosiaka zamrożono do kolejnych badań, mających na celu wyjaśnienie tej niezwykłej zagadki, jaką po raz kolejny zadała nam matka natura. Trafiło do kliniki weterynaryjnej.

prosię-słoń-2

Jesteśmy bardzo ciekawi, do jakich wniosków dojdą naukowcy. Będziemy monitorować sprawę i gdy coś się wyjaśni, niezwłocznie was poinformujemy!

prosię-słoń-ikona

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : usingpeople.net

Reply