Prosta metoda na uśmierzenie bólu zęba. Nie dowiecie się o niej od żadnego dentysty!

Nie ma nic gorszego niż przenikliwy, rozdzierający czaszkę ból zęba.

Trudno się go pozbyć, nie zawsze wiadomo, jak leczyć, a na wizytę u dentysty trzeba bardzo długo czekać, lub sowicie za nią zapłacić. Bolący ząb zwykle zaskakuje nas w najmniej oczekiwanym momencie. Rujnuje wówczas nasze plany na pierwszy pogodny od dłuższego czasu weekend, niweczy zaplanowane wyjścia. Co jednak zrobić, gdy złapie nas taki właśnie nieoczekiwany, piekielny ból?


Jest prosta metoda na złagodzenie go bez interwencji dentysty. Od specjalistów się o tym nie dowiecie. Strzeliliby sobie w stopę, udzielając wam tej rady.

Poradę znajdziecie na następnej stronie. Sięgnijcie tam koniecznie. Zobaczcie też filmik, który powie wam jeszcze więcej o pozytywnych aspektach zastosowania tej metody. 

być spowodowany m.in. przez kamień nazębny, zepsuty ząb, zapalenie dziąseł, płytkę nazębną, a nawet bezdech senny. Jego przyczyn jest całe mnóstwo. Nie oznacza to jednak, że z okrutnym cierpieniem musimy się pogodzić, lub od razu pędzić do dentysty. Istnieje trzecie rozwiązanie, o którym rzadko jednak się słyszy. To domowy sposób, który w nagłych przypadkach pomoże ci złagodzić dolegliwości. Zastosowanie tej metody, choć nie zastąpi fachowej pomocy stomatologa, pomoże ci przetrwać do czasu jego interwencji.

Zastosowanie tej metody, choć nie zastąpi fachowej pomocy stomatologa, pomoże ci przetrwać do czasu jego interwencji. Do sporządzenia uśmierzającej ból mikstury będziesz potrzebować pół łyżeczki sproszkowanych goździków i pół łyżeczki oleju kokosowego. Goździki zawierają eugenol, który świetnie sprawdza się w roli środka przeciwbólowego.Olej kokosowy z kolei, ma właściwości antybakteryjne, dzięki czemu zadziała przeciwzapalnie.

dy masz już oba produkty, zmieszaj je dokładnie ze sobą w miseczce, aż uzyskasz jednolita pastę. Używając pipety lub małego pędzelka, natrzyj bolące miejsce przygotowanym kremem. Lek zadziała jeszcze lepiej, gdy zastosujesz go trzy razy dziennie. Jeśli ból zęba rozsadza ci szczękę, a na wizytę u dentysty musisz poczekać parę dni, zastosuj tę metodę. Jest w stu procentach naturalna, a po jej zastosowaniu nie możesz obawiać się przykrych efektów ubocznych, czy nieprzyjemnych konsekwencji.

Jedyne co poczujesz, to ulga. Olej i goździki uśmierzyły już niejeden ból. Kiedy przyjdzie co do czego, pomogą i tobie.

Jeszcze więcej dowiesz się z prezentowanego poniżej filmiku. Zapraszamy do oglądania.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply