Subtelna sesja Angeliny Jolie autorstwa jej męża, Brada Pitta. Zobaczcie, jak aktor postrzega swoją żonę

Życie gwiazd Hollywood jest śledzone przez miliony fanów na całym świcie. Para, która niewątpliwie budzi największe emocje to Angelina Jolie i Brad Pitt. Aktorzy poznali się 2004 roku na planie filmu „Pan i pani Smith” i od tej pory tworzą gorący duet.

Angelina Jolie jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata, która dla wielu jest prawdziwą ikoną mody. Jednak aktorka nie chce być tylko kojarzona ze swoją urodą czy rolami filmowymi, dlatego od lat angażuje się pomoc innym. Odwiedza kraje trzeciego świata i walczy o poprawę jakości życia ich mieszkańców. Angelina ma też wielkie serce dla dzieci, ponieważ zdecydowała się na założenie dużej rodziny, w której znajduje się kilka adoptowanych sierot. Jak sama mówi, jej rodzina jest dla niej najważniejsza i stanowi priorytet. Niewątpliwie jest to kobieta z wielką osobowością, o nieprzeciętnej urodzie, a Brat Pitt będąc jej mężem, może uważać się na za wielkiego szczęściarza.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prywatnie wygląda ich życie to prezentujemy Wam wyjątkową sesję zdjęciową, wykonaną dla czasopisma „W” Magazine. Opublikowane fotografie są autorstwa samego Brada Pitta. Prezentowane zdjęcia są dość intymne, subtelne oraz wydają się być wykonane w miłej i domowej atmosferze. A Wy jak myślicie, czy tak rzeczywiście wygląda życie słynnej pary czy sesja Brada jest chwytem marketingowym, mającym ocieplić ich wizerunek?


1. Piękno człowieka tkwi w jego oczach.

14


2. Aktorka potrafi być bardzo subtelna.

746605-650-144602622316


3. Angelina jest przede wszystkim oddana swoim dzieciom.

746805-650-1446026223angelina-w


4. Tatuaże wiele mówią o człowieku.

746855-650-1446026223CNutBwpWwAA0xof


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : brightside.me


Reply