Przebrała 6-letniego syna za drag queen! Internauci są zachwyceni, jednak czy słusznie?

Każdy rodzic pragnie wychować dziecko jak najlepiej i robi w tym celu bardzo wiele. Od najmłodszych lat wpaja mu cenne wartości, uczy ważnych zasad i przestrzega przed złym i niemoralnym zachowaniem.

Za wzór często stawia pociesze jakichś porządnych ludzi, którzy wiele osiągnęli, a mimo to mają dobre serca i postępują moralnie. Swoim majątkiem chętnie dzielą się z innymi, są wrażliwi na cierpienie i krzywdę ludzką. Rzadko kiedy dziecięcym idolem jest ktoś kontrowersyjny — niestroniąca od używek gwiazda rocka czy jakiś sławny i bogaty mafioso, który dorobił się na krzywdzie innych.

Oczywiście opiekunowie nie chcieliby, aby ich dzieci wyrosły na takich ludzi, dlatego często za ideał stawiają im zupełnie kogoś innego. Kształtowanie osobowości rozpoczyna się już od najmłodszych lat. To właśnie z rodziny i najbliższego otoczenia maluch czerpie odpowiednie wzorce, które rzutują na jego późniejszy rozwój i zachowanie. Rodzina to pierwsze środowisko wychowawcze i na jej barkach spoczywa naprawdę spory ciężar, bo to, jakie dziecko będzie w przyszłości, zależy w dużej mierze właśnie od niej.

26-letnia mama z Quezon City na Filipinach zamieściła ostatnio na Twitterze zdjęcie swojego syna. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chłopczyk przebrany jest za drag queen. Podobno dziecko obejrzało w telewizji amerykański program RuPaul’s Drag Race i chciało koniecznie przebrać się w damskie fatałaszki. Celem tego reality show jest wyłonienie spośród uczestników najładniejszej i najciekawszej pani w przebraniu. Program prowadzi jeden z najbardziej znanych drag queen — RuPaul.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz pełną metamorfozę chłopca.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply