Ta dziewczynka samodzielnie przygotowała sobie przebranie na Halloween, które w dwa dni podbiło internet. Pokazała okrutną prawdę o życiu jej matki

Gwiazdy, celebryci i zwykli ludzie co roku prześcigują się pomysłach na najlepsze przebranie na Halloween. Przeważnie inspirują się mrocznymi postaciami, kościotrupami czy czarownicami. Liczy się nie tylko dobry pomysł, ale również wykonanie. Doskonale dobrany makijaż i dbałość o szczegóły w połączeniu z ciekawą koncepcją dają naprawdę niesamowity efekt.

W tym roku serca wielu internautów podbił strój 7-letniej Lainie. Dziewczynka ma czwórkę rodzeństwa i codziennie widzi, ile jej mama musi poświęcić czasu i energii, aby zająć się taką gromadką. Postanowiła więc w żartobliwy sposób przebrać się za swoją mamę Jess.


halloween


Do pomysłu podeszła bardzo kreatywnie. Wykorzystała dwie lalki. Jedną z nich wzięła na ręce, a drugą umieściła przy nodze. Całość dopełniła rozmazanym makijażem imitującym worki pod oczami i sztucznymi wymiocinami.

lainie1


Wychowując pięcioro dzieci matka Lainie niejednokrotnie tak właśnie wyglądała. Nie miała chwili czasu dla siebie, gdyż bez przerwy musiała zajmować się pociechami. Nieprzespane noce, pranie, gotowanie i opieka 24 godziny na dobę dało się jej we znaki. Po wielu godzinach pracy czasem wyglądała naprawdę koszmarnie.

Przejdź na drugą stronę, by czytać dalej. 

lainie2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply