Sealander to elegancka przyczepa kempingowa, która w kilka chwil zmienia się w… motorówkę!

Sposobów podróżowania jest wiele: jedni wybierają komfortowe samochody i wielogwiazdkowe hotele, zaś inni wolą zarzucić na siebie plecak turystyczny i ruszyć w świat, licząc w ciemno na łut szczęścia i uprzejmość innych ludzi. 

Jeśli lubicie wypoczywać na łonie natury, cenicie sobie swobodę w podróżowaniu, a waszym hobby jest żeglarstwo, to stworzono idealne rozwiązanie dla was – Sealander. Ten pojazd łączy w sobie dwie maszyny: typową przyczepę kempingową dopinaną do auta i motorówkę. Dzięki temu nie trzeba już wybierać z czym jechać na wakacje: czy z jednostką pływającą czy z komfortowym domkiem na kółkach.


sealander-p


Projektantem Sealandera jest Daniel Straub. Podczas pracy przyświecała mu jedna idea: dać ludziom jednocześnie radość odpoczynku nad wodą i swobodę w poruszaniu. Dlatego stworzona przez niego maszyna sprawdza się świetnie zarówno na drodze, jak i w wodzie. Osoba mająca jakiekolwiek pojecie o żeglowaniu, nie powinna mieć żadnych problemów z obsługą Sealandera.

Własna przyczepa gwarantuje nocleg w każdej sytuacji

sealander-3


Konstruktor tak zaprojektował pojazd, by można go było łatwo dostosować do potrzeb jego użytkowników. W pojeździe można zainstalować np. wyposażenie dla wędkarzy czy dedykowane rodzinom z dziećmi. Dzięki czemu przyczepa kempingowa jest uniwersalna i spełni oczekiwania ludzi o odmiennych potrzebach i gustach. 

W 5 minut pojazd można zwodować i zamienić w łódkę

Ile kosztuje to cudo? Tego dowiecie się z drugiej strony.

sealander-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : news.dose.com


Reply