Te gwiazdy potrafiły przełamać zazdrość i zaprzyjaźnić się z rywalami po fachu!

Każdy potrzebuje przyjaciół i ich wsparcia. Nie jest to łatwe zwłaszcza w sytuacji, gdy twój zawód polega na rywalizowaniu z innymi o jak najlepsze propozycje i kontrakty. Gdy twoja gwiazda błyszczy jasno, gwiazda kogoś innego może przygasać. Dlatego w show biznesie ciężko jest spotkać prawdziwe przyjaźnie i szczere uczucia. 

Jednak zdarzają się gwiazdy, które przyjaźnią się od lat. Wspierają się i pracują razem, a czasem nawet pomagają sobie w zdobyciu wymarzonej roli. Wiesz, kto to taki? Bo my już tak!


przyjazn


1. Penelope Cruz i Salma Hayek

To typowy przykład przyjaciółek, które razem wybierają stroje, nadają swoim zwierzakom śmieszne imiona i cieszą się ze wspólnego spędzania czasu. Przyjaźnią się od czasów dzieciństwa, które spędziły niemal nierozłącznie. Ciekawe jest, że Penelope ma pochodzenie hiszpańskie, a Salma meksykańskie.

1


2. Brad Pitt i George Clooney

Poznali się na planie Ocean’s Eleven i od tej pory wspierają się, razem pracują i cieszą się wspólnym towarzystwem. Brad powtarza, że to właśnie George potrafi trzymać paczkę przyjaciół razem. I nie ma rzeczy, która by ich poróżniła.

2


3. Courteney Cox i Jennifer Aniston

Od czasu wspólnego serialu „Przyjaciele” są nierozłączne. Są wobec siebie lojalne i opiekuńcze. Mają własne pokoje w domach przyjaciółki, tak, żeby mogły wpadać na tak długo, jak chcą, i pozostać w stałym kontakcie.

3


4. Matt Damon i Ben Affleck

Znają się, od kiedy byli nastolatkami i do teraz spędzają dużo czasu razem. Ich domy są niedaleko siebie, a ich rodziny doskonale się znają. Razem napisali scenariusz filmu „Buntownik z wyboru”.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply