Uratowany szczeniak znalazł w schronisku przyjaciela. Kogo? Przekonajcie się sami i poznajcie najsłodszą parę kumpli na świecie!

Prowadzenie hodowli psów wymaga od właściciela pasji i miłości do zwierząt. Niestety codziennie tysiące ludzi nieodpowiedzialne podejmuje się rozmnażaniem psów, prowadząc nielegalne hodowle, nastawione tylko na zysk.

Sprzedaż szczeniaków dla wielu może wydawać się łatwą i szybką okazją na zarobek, jednak hodowanie psów to bardzo odpowiedzialne zajęcie, wymagające czasu i poświecenia ze strony człowieka. Niestety potencjalny zysk zaślepia ludzi tak bardzo, że traktują oni zwierzęta jak rzeczy, ciężarne suki jak maszynki do zarabiania pieniędzy, a szczeniaki jako produkt, który trzeba szybko sprzedać. Bardzo często w takich pseudo-hodowlach nie dba się o właściwe warunki sanitarne czy dietę zwierząt. W związku z tym, do zadań służb zajmujących się ratowaniem zwierząt, należy również odkrywanie nielegalnych hodowli oraz pomoc znajdującym się w nich psom i kotom.


Nie tylko znęcanie się nad zwierzętami jest dużym problemem, ale również prowadzenie nielegalnych hodowli.

szczeniak-2

 


Z jednej z takich nielegalnych hodowli, przywieziono do schroniska malutkiego pieska rasy Shih Tzu. Szczeniak został uratowany z fatalnych warunków, ponieważ żył w ogromnej ciasnocie, między innymi czworonogami. Uratowany maluch dostał na imię Ruggles. Kiedy znalazł się w schronisku szybko poczuł się samotny i znalazł sobie nowego przyjaciela, który również został niedawno uratowany. Nic w tym szczególnego by nie było, gdyby nie fakt, że Ruggles zdecydował się na przyjaźń z … kotem!

Szczeniak i kotek szybko znaleźli wspólny język.

szczeniak-1


Czas jaki spędzili ze sobą szczeniak i kotek, był potrzebny oboju, ponieważ pomógł im się lepiej zaaklimatyzować w nowym środowisku i zapomnieć o traumie, jaką przeszli za sprawą nieodpowiedzialnego i okrutnego zachowania ludzi. Zwierzaki połączyła niezwykła nic porozumienia, a widok ich wspólnych zabaw jest rozczulający. Oglądając ich razem, trudno się zdecydować, który maluch jest słodszy! Na szczęście ich historia skończyła się happy end’em i oboje znaleźli kochające domy.

Uwaga, film przedstawia super słodkie zwierzaki, których widok skruszy nawet najtwardsze serce!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply