„Zrujnowałem ślub żony i jestem z tego dumny!” Poznaj 10 historii o tym, jak drobiazg może wywrócić życie do góry nogami

Życie jest pełnie niespodzianek i na każdym kroku udowadnia nam, że jedyna pewność to zmiany.

To właśnie życie pisze najlepsze scenariusze, ma niebywałą umiejętność zwrotów akcji i zaskakiwania na każdym kroku. Nic nie jest na pewno i na zawsze. Czasami zmiany przychodzą niespodziewanie, czasami trzeba na nie czekać latami. Nie zawsze warto, bo niespodzianki, jakie daje nam życie, potrafią mieć naprawdę gorzki smak. Jednak zawsze dają nam coś, co zmienia nasze życie.

 

Najczęściej ludzkie życie zmieniają spotkania. Poznanie drugiego człowieka sprawia nie raz, że chce się zmian, że samemu stara się, by zrobić z życiem coś ciekawego i pasjonującego. Przypadek lubi mieszać w naszym życiu, krzyżować nam drogi i plany. Nie raz namiesza tak, że wydaje się nam, że nasze życie to pomieszanie z poplątaniem i to samych kłopotów.

Poznajcie historie osób, których życie zmieniło się za sprawą przypadku.

 

Mam 30 lat, własny pub i jeżdżę metrem do pracy. Jestem dosyć wysoki i dobrze zbudowany. Widziałem kiedyś dziewczynę z wielkim plecakiem, która nie mogła wysiąść o własnych siłach. Zdecydowałem się jej pomóc. Złapałem ją za kaptur i podniosłem. Następnego dnia rozglądała się za mną. Spędziłem 2 miesiące, pomagając jej wysiadać. Dała mi posłuchać swojej muzyki, dobrze nam się rozmawiało, zacząłem nawet żałować, że ma tylko 15 lat. Kiedyś z rozmowy wynikło, że ma 25 lat i jeździ do pracy. Codziennie od dwóch miesięcy podnosiłem ją z siedzenia za plecak albo kaptur. Byłaby to moja największa porażka, gdyby nie przyjęła zaproszenia na kawę.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply