Co czeka was na wiosnę? Wybierzcie bukiet i odkryjcie, co nowego przyniesie zmiana pory roku 

Wiosna to szczególna pora roku, ponieważ jak żadna inna napawa nadzieją na lepsze jutro.

21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna, choć często pogoda za oknem zupełnie nie wskazuje na rychłe nadejście cieplejszych i słoneczniejszych dni. Wiosna lubi się spóźniać, a ludzie lubią wiedzieć, co ze sobą nowego przyniesie. Dziś uchylamy rąbka tej tajemnicy, by każdy mógł lepiej przygotować się na nadchodzące miesiące.

 

Wiosna to czas zmian. Wiele osób odnawia wtedy noworoczne postanowienia lub podejmuje się nowych. Słonecznie dni nastrajają do intensywniejszego działania, realizowania zaległych pomysłów czy do zakochiwania się, dlatego wiosną tyle w naszym życiu się dzieje.

By dowiedzieć się, co przyniesie ze sobą wiosna, wystarczy wybrać bukiet kwiatów z poniższej grafiki. Co bardziej odpowiada waszym gustom: delikatne przebiśniegi, tradycyjne tulipany, a może jaskrawe krokusy?

 

Wybierz kwiat i poznaj swoją przyszłość na wiosnę

Bukiet nr 1: mimoza

Osoby, które wybrały kwiat mimozy czekają interesujące zmiany. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się przerażające, ale nie warto się ich bać, ponieważ ostatecznie przyniosą wiele dobrego. Dodatkowo warto mieć odwagę do zrealizowania zaległych planów, ponieważ wszystko będzie się dobrze układać.

Znaczenie wyboru pozostałych kwiatów znajdziecie na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply