Szybko wskaż symbol, który najbardziej do Ciebie pasuje i odczytaj wskazówki, co robić w przyszłości, by być szczęśliwym 

Przyszłość jest zagadką, którą każdy chciałby rozwikłać.

Gdyby każdy dokładnie znał swoją przyszłość, to życie zapewne stałoby się bardzo nudne, co jednak nie zmienia faktu, że większość ludzi pragnie wiedzieć, co jeszcze ich czeka. Szczegółowej odpowiedzi na to pytanie nie zna nikt, ale można za to ogólnie poznać kierunek, w jakim powinno się zmierzać.

Co robić, aby być szczęśliwym w przyszłości? Pewnej podpowiedzi może nam udzielić nasza podświadomość, która instynktownie wskazuje najlepszą drogę postępowania, gdyż zgodną z wewnętrznym ja i indywidualnym usposobieniem.

Jak dowiedzieć się, co podpowiada nam podświadomość? Wykonać prosty test, który opiera się na dokonaniu wyboru bez większego zastanowienia, gdyż podczas takich błyskawicznych wskazań, najlepiej ujawnia się to, co się w głębi nas kryje. Wybierzcie więc symbol z poniższej grafiki i sprawdźcie, jakie zachowanie w przyszłości będzie dla Was najkorzystniejsze.


1. Wstążka

W najbliższej przyszłości czekają Cię konflikty z członkami rodziny lub przyjaciółmi. Najprawdopodobniej będziesz osamotniony w swoim stanowisku, ale nie ignoruj problemów i nie bądź uparty, bo to tylko zaostrzy konflikt. Zamiast tego bądź miły i spróbuj znaleźć kompromisową opcję. Twoje wysiłki mogą zapobiec rozłamowi rodziny!

Kolejne wyjaśnienia symboli znajdziecie w dalszej części artykułu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply