Paul Dienach przez rok był w śpiączce i w tym czasie doświadczył wizji przyszłości. Spisane przez niego proroctwo kolejnych 20 stuleci jest zdumiewające

Przyszłość jest odwieczną zagadką, którą człowiek próbuje rozwikłać.

Nieznajomość przyszłych zdarzeń zawsze uwierała człowieka, który chciałby się przygotować na to, co ma nadejść. Niestety ludzie nie mają naturalnej zdolności przenoszenia się w czasie, więc wielu szaleńców, ale i naukowców, próbowało skonstruować wehikuł czasu, jednak nikomu się nie udało. Ale czy na pewno nie ma możliwości sięgnięcia wzrokiem w przyszłość, by choć uchylić rąbka tajemnicy, co stanie się za tysiące lat?

paul-amadeus-dienach-p

Jak na razie jedyną opcją czytania przyszłości jest wróżbiarstwo i prorocze wizje osób zwanych mediami. Nauka jednak neguje treści wróżb czy proroctw, jako niemożliwe do sprawdzenia i jednoznacznego zinterpretowania, lecz obrazy z przyszłości widzą nie tylko osoby deklarujące magiczne zdolności, ale też ludzie chorzy.

Jednym z takich ciekawszych przypadków był Paul Amadeus Dienach, który widzenia doznał w chorobie, a później latami je ukrywał, bojąc się wyśmiania. Nie był to więc człowiek rządny sławy, dlatego jego świadectwo przyszłości wydaje się szczere, a patrząc na drogę jaką zmierza współczesny świat, zdaje się też być realne.

Jaką przyszłość przepowiedział Paul Dienach? Tego dowiecie się z kolejnych stron artykułu. 

paul-amadeus-dienach-11

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : paraloscuriosos.com, ancient-origins.net, abovetopsecret.com

Reply