Paul Dienach przez rok był w śpiączce i w tym czasie doświadczył wizji przyszłości. Spisane przez niego proroctwo kolejnych 20 stuleci jest zdumiewające

 

Paul relacjonuje także, że w 2309 roku dojdzie do wielkiego konfliktu, który przerodzi się w III wojnę światową, co doprowadzi do zgłady sporą część cywilizacji. Najwięcej ofiar ma być wśród osób czarnoskórych i Azjatów. 90 lat po wojnie dojdzie do ustanowienia Światowego Parlamentu w ramach Globalnego Związku Narodów, który będą tworzyć naukowcy, a nie politycy.

paul-amadeus-dienach-4

W XXIV wieku dojdzie też do likwidacji pieniądza, a zarządzenie zasobami żywności będzie odbywać się na szczeblu planetarnym. Taka polityka zaowocuje rozwiązaniem problemu niedoboru żywności, ale i problemów klimatycznych czy ekologicznych. Ziemia już nie będzie przeludniona i wejdzie w nowy lepszy okres.

W 3382 roku dojdzie do największego przełomu w historii ludzkości: człowiek wykształci w sobie nowy rodzaj świadomości. W wyniku mutacji tkanki mózgu ludzie zyskają hiper-intuicję, która zaowocuje nowymi siłami twórczymi i porozumiewaniem się na zasadzie telepatii, a nawet umiejętnością przeczuwania najbliższej przyszłości. Ten nowy gatunek człowieka zyska miano Occidantalis Homo Novus i zacznie przeważać na Homo Sapiens.

paul-amadeus-dienach-12

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : paraloscuriosos.com, ancient-origins.net, abovetopsecret.com

Reply