W starciu z nimi, psy nie miały szans. Te koty ukradły swoim szczekającym kolegom legowiska. Reakcja psów była mega śmieszna

W starciu z kotem nie mamy szans.

Te psy przekonały się o tym na własnej skórze. Wystarczyła chwila nieuwagi, moment gonienia własnego ogona, chwila na zewnątrz, odejście do miski, czy krótki spacer – to wystarczyło, by stracić łóżko. Zobacz jak czworonogi zareagowały na ten okropny atak na swoje legowiska. Wyglądają prześmiesznie. Przebiegłe koty i ich naturalny instynkt drapieżcy i ufne, niczego nieświadome psy o pogodnym usposobieniu – to nie mogło się dobrze skończyć.

I skończyło się niewesoło, ale tylko dla psów. Kocurki znalazły ciepłe miejsca do leniuchowania, a my mamy się teraz z czego pośmiać.

Zerknijcie na kolejną stronę, tam znajdziecie jeszcze więcej zdjęć tych uroczych psiaków i przebiegłych kocurków.

wamy my, ludzie dzieląc się na miłośników jednych czy drugich czworonogów. Jedni wolą mruczące, drudzy szczekające. Niezależnie jednak od tego po której jesteście stronie tego odwiecznego konfliktu, nie możecie się nie zaśmiać patrząc na te fotografie. Oto biedne psy zostały eksmitowane. Przez kogo? Przez podstępne kocury. Właściciele ani myślą pomóc pieskom przegonić niechcianych lokatorów. 

Biedne psy nie mają więc wyboru. Muszą poszukać sobie nowego lokum. Zwijają się więc na podłodze, albo próbują zmieścić w kocim koszyku. Zdjęcia rozpowszechnili właściciele śmiesznych psiaków. Miłego oglądania.

Nieważne małe, czy duże kocie złodziejaszki przegoniły już niejednego znacznie większego merdającego czworonoga. Ten piec nie miał wyboru, musiał zająć dużo mniejsze kocie legowisko, zmieścił się? No prawie.

Nie tylko kundelków dotknął problem dzikich lokatorów. Ze złodziejem łóżek musiał się zmierzyć i ten rasowy psiak. Jak widać, nic mu nie pomógł groźny wygląd, kot nic sobie z tego nie zrobił. Mało go to obeszło.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply