Gdy ten facet odebrał z warsztatu swój samochód, nie spodziewał się tego, co znajdzie w środku! Był zszokowany tym, co zobaczył!

W zeszłym roku właściciel samochodu terenowego postanowił oddać go do mechanika. Auto było już wysłużone i potrzebowało naprawy. Był to stary rocznik International Harvester Scout, stał długo nieużywany i gdzie niegadzie pojawiały się ślady rdzy.

Właściciel auta mieszkał w Houston w Teksasie, pojechał do warsztatu oddalonego o 300 km. Podczas podróży nie zauważył nic podejrzanego. Prawda wyszła na jaw, gdy samochód dostał się w ręce specjalisty. Mechanik odciął fragment tylnego błotnika i zobaczył coś, czego z pewnością się nie spodziewał. Pod karoserią było ogromne gniazdo pszczół!

Owady dostały się tam prawdopodobnie przez dziury wyżarte przez korozję. Po jakimś czasie zostały usunięte i przeniesione w inne miejsce. Całe szczęście, że nikomu nie zrobiły krzywdy. Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że są dość niebezpieczne. Użądlenie jednego owada powoduje rozsiewanie zapachu jadu, co pobudza inne pszczoły do ataku!

1

2


Dziwne, że właściciel nie słyszał brzęczenia wydobywającego się z auta?

Jeśli zainteresował cię ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply