Wystraszony pudelek biegnie, żeby ochronić malucha. Nie zgadniesz, przed czym!

Już od dawna wiadomo, że psy to doskonałe nianie i obrońcy dzieci. Idealnie spisują się jako opiekunowie, którzy, gdy zajdzie taka potrzeba, staną w obronie słabszych. Niektóre zwierzaki źle reagują na pojawienie się nowego członka rodziny, boją się nieprzewidywalnych zachowań i ciągłego płaczu. Są i psiaki, które niemal od razu akceptują malucha i pragną być dla niego drugą mamą czy tatą.

Pudelek Eekichi z poniższego filmiku zdecydowanie zalicza się do tej drugiej grupy. Gdy słyszy niepokojące dźwięki, od razu biegnie do dziecka, żeby je ochronić. Mimo że sam boi się sto razy bardziej, doskonale wie, że musi obronić maleństwo przed groźnym „potworem”, jakim jest wielka suszarka.

Jego właścicielka Alyssa Bitante jest profesjonalną psią fryzjerką. Zapewnia, że pies jest oswojony z nieprzyjemnymi dźwiękami, a mimo to za każdym razem reaguje tak samo – biegnie do dziecka i kładzie się tuż obok.

1


Zobaczcie dzielnego bohatera w akcji. Sami zdecydujcie, czy przytula się do niemowlęcia z troski, czy ze strachu o własną skórę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply