Sprzedają za 2,5 tys. zł czarne pudła, które zachęcają ludzi do myślenia. Komu byście takie kupili?

Sprzedaż internetowa w ostatnich latach rozwinęła się tak dobrze, że ciężko przebić się na rynku.

Aby utrzymać się na fali, należy obniżyć ceny lub wprowadzić jakiś innowacyjny produkt, który podbije serca kupujących i nie będzie dostępny u konkurencji. Sprzedawcy kombinują, jak mogą, aby wkupić się w łaski nabywców. Wychodzą im naprzeciw i rozszerzają swój asortyment o coraz to dziwniejsze towary. 

Sklep internetowy The Form Emporium ma w swojej ofercie niesamowity wynalazek — pudło pozwalające ludziom swobodnie myśleć. Sprzedaje się je w zestawie ze stołeczkiem z litego buku, zatyczkami do uszu oraz 5 kolorowymi nakładkami pasującymi do nastroju użytkownika. Zestaw kosztuje 495 funtów, w przybliżeniu 2.5 tysiąca złotych.

O tym dziwnym wynalazku napisał na Twitterze brytyjski prezenter Jeremy Vine. Skutkowało to tym, że produkt został natychmiast wyprzedany. Chyba sam producent był zaskoczony ogromnym popytem na „Skrzynkę myśli”, bo w mig zabrakło towaru w magazynie. Prawdopodobnie zestaw do myślenia niedługo ponownie pojawi się w sprzedaży. Zapewne mnóstwo niemyślących ludzi czeka, aby go kupić.

Podobno produkt doskonale sprawdza się u ludzi, którzy są rozkojarzeni, nie mogą skupić myśli i mają problemy z logicznym myśleniem. Czarne pudło ma zwiększać efektywność umysłową i zachęcać ludzi do myślenia. Uważamy, że ten innowacyjny produkt powinien posiadać każdy polityk w naszym kraju!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply