Dziecko porzuciło pupila z bardzo smutnego powodu…

Każde dziecko marzy, o pupilu, którego będzie mógł pielęgnować i spędzać z nim czas. Jedne dzieci wolą koty inne psy, jeszcze inne jakiekolwiek zwierzę, na które zgodzą się rodzice. Część dzieci nie radzi sobie z obowiązkami, jakie na nie spadają. Czasami rodzice zbyt pochopnie decydują się na zwierzę i po jakimś czasie, gdy się znudzi lub zepsuje za dużo sprzętów, kot lub pies lądują na ulicy. 

Podobnie było w przypadku małego kotka, którego jakieś dziecko porzuciło na ulicy. Jednak powód, dlaczego tak się stało, jest bardzo smutny.Pewna kobieta w Waszyngtonie spacerowała ze swoim psem, który bardzo zainteresował się małym pudełkiem leżącym na ulicy. Postanowiła sprawdzić, co jest w środku. Nie przypuszczała, że znajdzie tam małego kotka! Bardzo zdenerwowała się tym faktem, że ktoś porzucił tę małą istotkę.

1


Jednak na wieczku pudełka znalazła rozpaczliwe wyznanie małego właściciela kotka:

Chłopak mojej mamy jest dla mnie niemiły. Desperacko szukam kochającego domu.

2


Poprzedni właściciel wolał oddać kotka, niż pozwolić, by ktoś się nad nim znęcał. Tym samym dziecko miało więcej serca i rozumu niż dorośli. Obecnie kotek przebywa w ośrodku i szuka nowego domu.

placzaca dziewczyna

To smutne, że dorośli potrafią być okrutni dla zwierząt tak bardzo, że dziecko okazuje się dużo mądrzejsze. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : discovery.com

Reply