Historia niepełnosprawnej Rahmy żyjącej w miednicy poruszyła miliony ludzi. Niestety dziewczyna zmarła w Boże Narodzenie

Czasem wydaje się, iż los już odmienia się na lepsze, ale później okazuje się, że to były tylko pozory.

Rahma Haruna z Nigerii w ostatnich tygodniach była bohaterką wielu reportaży. Świat był zaszokowany jej sytuacją, gdyż dziewczyna całe życie spędziła w plastikowej misce, bo ubogiej rodziny nie było stać na jej leczenie czy na wózek inwalidzki. Niestety nikt też nie potrafił wyjaśnić, co jej dolega.

Rahma urodziła się zdrowa, ale kiedy miała 6 miesięcy niespodziewanie zaczęła gorączkować i dostała silnych boleści brzucha. Po tym zdarzeniu jej ciało przestało się normalnie rozwijać. Kończyny w ogóle przestały rosnąć, a korpus wykształcił się częściowo.

Rodzina nie mając wyjścia umieściła Rahmę w misce na pranie. Dziewczyna spędziła w niej 19 lat, codziennie żebrząc z bratem na ulicach Kano. Kiedy ich zdjecia trafiły do internetu, wiele osób zainteresowało się losem niepełnosprawnej Afrykanki i pospieszyło jej z pomocą.

Więcej o Rahmie i jej niespodziewanym odejściu przeczytacie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : yolodonkey.com, metro.co.uk, gossip.naij.com

Reply