Rodzice tysięcy dzieci są przerażeni. W produktach firmy Johnson & Johnson znajdują się rakotwórcze składniki!

Zdrowie dziecka jest dla każdej matki najważniejsze, dlatego kobiety dokładają wszelkich starań, by zapewnić swoim pociechom wszystko, co najlepsze. Nie jest to proste zadanie, ponieważ zagrożenia czyhają na każdym kroku, nawet w produktach przeznaczonych specjalnie dla dzieci i niemowląt. 

Pielęgnacja kilkomiesięcznego dziecka wymaga używania wielu specjalnych kosmetyków: żeli, mydełek, kremów czy zasypek. Ich wybór na rynku jest ogromny, jednak najczęściej do zakupowych koszyków trafiają produkty popularnych marek, które od wielu lat są znane konsumentom i łatwo dostępne w drogeriach. Niestety wybór ten może okazać się dość zgubny dla zdrowia dziecka.


kosmetyki-pas


System odpornościowy dziecka, zwłaszcza niemowlęcia, nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, dlatego trzeba je odpowiednio chronić. W związku z tym kosmetyki dla najmłodszych powinny być delikatne, by nie podrażniać ich delikatnej skóry. Powinny też być pozbawione szkodliwych substancji i patogenów, ponieważ ich obecność może wywołać różne choroby, np. autoimmunologiczne czy schorzenia przewlekłe.

Skóra dziecka wymaga odpowiedniej pielęgnacji

kosmetyki-1


Jedna z czołowych firm w branży kosmetycznej, gigant Johnson & Johnson wykorzystuje zaufanie matek i do produkcji swoich wyrobów stosuje substancje o właściwościach rakotwórczych. Nieświadome kobiety od lat kupują produkty, które mogą szkodzić ich pociechom. Do zakupu oczywiście przekonują reklamy, gdzie dzieci są bardzo szczęśliwe po użyciu prezentowanego kosmetyku, a mamy uśmiechnięte i spokojne. Należy wiec pamiętać, że reklama to fikcja, a prawda tkwi w spisie składników znajdującym się na opakowaniu produktu.

Firma Johnson & Johnson działa od końca XIX wieku

Johnson-Johnson

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralsection.com

Reply