Odnalazła mamę po 54 latach, choć przez lata ojciec wmawiał jej, że ta nie żyje. Nie poddała się, gdy podsłuchała, co powiedziała jej ciotka

Najczęściej na wojnach między rodzicami tracą dzieci, które stają się kartami przetargowymi i zakładnikami w konflikcie.

Bywa, że małżeństwo okaże się wielką porażką i nic nie jest w stanie go uratować. Wielka miłość wypala się i ludzie nie potrafią już ze sobą nawet rozmawiać. Dorośli radzą sobie z tym na swój sposób. Jedni budują życie od nowa, inni popadają w nałogi i tracą wszystko. Jednak zawsze najwyższą cenę płacą za rodziców dzieci. To one cierpią, bo tracą któregoś z rodziców. Często uważają, że to one są winne temu, co się dziej.

 

Ciężko małemu dziecku zrozumieć, dlaczego rodzice się nie kochają, dlaczego nie potrafią ze sobą rozmawiać i tylko ze sobą walczą. Rodzice potrafią przez lata kłamać i manipulować niczego nieświadomymi dziećmi tylko po to, by dopiec tym byłemu partnerowi. Dziecko ma prawo do kontaktów z rodzicami w takim samym stopniu, jednak nie każdy respektuje to prawo.

 

Ofiarą walki między rodzicami stała się Ramona Altamirano, która całe życie myślała, że jej matka nie żyje, a było to wielkim kłamstwem, które przez lata wmawiał jej ojciec. Jednak kiedyś podsłuchała rozmowę ciotki z ojcem, która sprawiła, że nadzieja, że kiedyś spotka matkę.

Niesamowitą historię długoletnich poszukiwań poznasz na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hefty.co, facebook.com

Reply