Ten 10-latek został okrzyknięty „nowym Messim”, a już strzelonych goli może mu pozazdrościć niejeden doświadczony piłkarz

Raz na jakiś czas rodzą się ludzie, którzy są wielkimi samorodnymi talentami i już od najmłodszych lat zachwycają swą biegłością w danej dziedzinie. Kimś takim jest Rashed Al Hajjawi, który niesamowicie gra w piłkę nożną. 

Rashed Al Hajjawi ma 10 lat i jest Palestyńczykiem, ale wychowuje się w Norwegii. Chłopiec został okrzyknięty następcą Messiego, ponieważ pomimo młodego wieku wyczynia z piłką cuda i z pewnością kiedyś dojdzie na sam szczyt. Taki talent nie może się zmarnować, więc o ile chłopca nie dotknie żadna kontuzja, to jego nazwisko niegdyś będzie znał cały piłkarski świat.


rashed-al-hajjawi-p


Talent chłopca jest tak ewidentny, że zainteresowały się nim największe kluby. Do swoich szeregów chciał go pozyskać Real Madryt, F.C. Liverpool czy Juventus. Wyścig o możliwość szkolenia chłopca wygrał ostatni z tych klubów i Rashed wyjedzie trenować do Włoch.

By samorodny talent się nie zmarnował, trzeba go dostrzec, wspierać i szkolić

rashed-al-hajjawi-1


Droga Radheda do podstawowych składów czołowych drużyn z najlepszych rozgrywek piłkarskich nie będzie długa. Chłopiec już dziś panuje nad piłką jak profesjonalny gracz i strzela trudne bramki. Do tego drybluje swoich kolegów jak chce, a przede wszystkim kocha piłkę nożną.

Bramka z 1 minuty i 34 sekundy nagrania po prostu rozwala system

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply