Przez 40 lat ratowała noworodki porzucane na śmietnikach! Jej historia wyciska łzy z oczu…

Nie ma co się dziwić, że ta dzielna kobieta została okrzyknięta największym bohaterem pomagającym porzuconym dzieciom. W ciągu swojego życia zdołała uratować 30 porzuconych na śmietniku niemowląt!

Lou Xiaoying obecnie jest 88-letnią staruszką cierpiącą na niewydolność nerek. Chociaż sama była biedna, wiedziała, że inni potrzebują pomocy o wiele bardziej niż ona…

Zawsze żyła w biedzie. Utrzymywała się ze zbierania i przetwarzania śmieci.

Wraz ze swoim nieżyjącym mężem zajmowała się dziećmi, które zostały odtrącone przez swoich rodziców. Po śmierci Li Zin nie była w stanie zaopiekować się wszystkimi maluchami. Zatrzymał czwórkę, a reszcie znalazła domy, w których wiodą szczęśliwe życie.

1 

Najmłodszy syn Lou ma dopiero siedem lat. Kobieta znalazła go na śmietniku w fatalnym stanie.

Mimo że była już w podeszłym wieku, nie mogła zignorować faktu, że ktoś pozostawił go na pewną śmierć. Zabrała chłopca do swojego domku na wsi i zapewniła opiekę. Malec wyrósł na zdrowego i wesołego chłopca.

Miracle Mums 40 BabiesWszystko zaczęło się w 1972 roku, gdy na wysypisku znalazła bezbronną dziewczynkę. Maleństwo leżało przerażone na stercie śmieci. Lou uratowała jej życie.

Skoro miałam siłę nosić ciężkie śmieci, to jak mogłam nie mieć siły, aby uratować ludzkie życie” – powiedziała zapytana o swoją działalność.

6Każde dziecko potrzebuje opieki i miłości. Jest cennym darem, o który należy dbać. Nie rozumiem, jak ludzie mogą pozostawiać je na wysypisku!

Obecnie Lou przebywa w szpitalu. Choruje na niewydolność nerek. Na szczęście nie jest sama. Nie zapomniały o niej dzieci, które kiedyś uratowała. Dziś może pochwalić się wielką i kochającą rodziną, na którą zawsze może liczyć.

2Tak wyglądał ich dom. Choć żyli ubogo, ich serca przepełnione były miłością, którą darzyli porzucone dzieci.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mylordkatie.wordpress.com

Reply