Kobieta zabrała swojego psa do schroniska, by razem z nim znaleźć mu kompana. Niespodziewanie zwierzak wybrał… kota!

Ta historia dwójki zwierzaków jest jak z filmu animowanego dla dzieci, gdzie przyjaźń potrafi połączyć nawet skrajnie różniących się bohaterów. 

Christina mieszka w Teksasie i od dziecka kocha psy. Kiedy jako dorosła kobieta założyła swój dom, oczywiście nie mogło w nim zabraknąć czworonoga. Zdecydowała się na szczeniaka rasy tamaskan husky. To inteligentne i towarzyskie psy, więc psiakowi doskwierał brak kolegów. Christina postanowiła więc, że nowy pupil powinien mieć kompana. Raven, bo tak dała mu na imię, miał sam dokonać wyboru, kto powinien do nich dołączyć.


raven-i-woodhouse-p


Christina zabrała Ravena do schroniska dla zwierząt w Lubbock. Ku jej zaskoczeniu psiak nie wykazał większego zainteresowania przebywającymi tam szczeniakami. Bardziej zainteresowały go kocięta, a szczególnie urocza kotka imieniem Woodhouse.

Kotka była tak słodka, że oczarowała nawet psa

raven-i-woodhouse-2


Po chwili wspólnej zabawy zwierzaków Christina już wiedziała, że wrócą do domu we trójkę. Kobietę bardzo ucieszył wybór Ravena, ponieważ od zawsze chciała mieć psa i kota, ale nie wiedziała, czy spotka zwierzęta, które polubiłyby się pomimo dzielącej ich różnicy gatunkowej.

Między psem a kotem wytworzyła się niezwykła nić porozumienia

Więcej zdjęć tej słodkiej pary przyjaciół znajdziecie na kolejnych stronach. 

raven-i-woodhouse-8

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : twentytwowords.com

Reply