Chcesz stworzyć dobry i długotrwały związek? Tych 10 reguł nie wolno złamać!

Rozpoczynanie nowego związku jest zawsze fascynujące. Napędzani nowością przymykamy oczy na wady innych, chce się nam żyć. Jednak z czasem monotonia życia, obowiązki stają się tak uciążliwe, że zaczynamy obwiniać o to drugą osobę. 

Prawdą jest, że nowość napędza i dodaje entuzjazmu, ale warto popracować i stworzyć stabilny i trwały związek, który z perspektywy będzie dużo lepszy, niż przelotne wybuchy miłości. Aby stworzyć taki mocny związek trzeba postępować według pewnych zasad. Zobacz, że nie są trudne, a z pewnością sprawią, że twój związek będzie stabilny i bardzo dobry.1. Miej pozytywne nastawienie do życia

Jeśli będziesz zawsze na nie, to nic nie będzie cię cieszyć. Twoje podejście do życia jest bardzo ważne. Zły nastrój sprawia, że inaczej odbierasz innych i czepiasz się, nawet jeśli  nie mają nic złego na myśli.

1 zasada


2. Pokochaj siebie

To uniwersalna prawda, ale także jest potrzebna w związkach. Jeśli będziesz się czuć dobrze, będziesz zadowolona ze swojego wyglądu, pracy to będzie wpływać na twój związek. Jeśli będziesz niepewny siebie, z czasem twoje poczucie wartości wpłynie na związek, jeśli będziesz czuć gorszym partnerem, mniej wartościowym to żadne zapewnienia o miłości i wierności partnera nie będą cię satysfakcjonować.

2 zasada


3. Zwracaj uwagę na pragnienia i potrzeby partnera

Mężczyźni i kobiety różnią się w odbieraniu rzeczywistości, dane filtrują przez inne emocje. Kontrolowanie partnera i narzucanie mu jak ma wyglądać, jak i co jeść, jak się zachowywać sprawia, że druga strona w końcu poczuje się duszona. Partner czy partnerka mają własną osobowość, własne potrzeby i sposób ich realizacji i jest to całkiem normalne. Nie musicie być identyczni, by być szczęśliwi razem.

3 zasada

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply