Chcesz stworzyć dobry i długotrwały związek? Tych 10 reguł nie wolno złamać!


7. Bądź empatyczny

Każdy ma lepsze i gorsze dni. Problemy w pracy czy po prostu zły humor. Nie wolno wyżywać się na drugiej osobie za to. Kobiety mają tendencję do wylewania żali, zatem warto swoją partnerkę posłuchać i powiedzieć, że będzie dobrze. Mężczyźni potrzebują chwili w samotności, należy dać im przestrzeń. Zły humor mija, nie warto przez to się kłócić.

7 zasada


8. Twórzcie wspólne wspominania

Nie ma nic bardziej zbliżającego niż wspólnie przeżywane chwile, do których można wracać. Wspólna wycieczka rowerowa, wypad na weekend, szalona wycieczka w ostatniej chwili. Wszystko, co sprawia wam przyjemność i możecie to robić razem, po pierwsze zbliża, po drugie pomaga przetrwać trudne dni.

8 zasada


9. Walcz z rutyną

Z czasem pojawia się rutyna. Praca-dom, codzienne obowiązki, które trzeba zrobić. Zamiast obarczać się obowiązkami, wykonajcie je razem, a potem oboje będziecie mieć wolny czas dla siebie. Postaraj się czasami zaskoczyć drugą połowę, miły SMS, zostawiony liścik czy przygotowane śniadanie z pewnością poprawią wam humory i pokażą, że nadal jest między wami uczucie.

9 zasada


10.  Pamiętaj o uczuciach

Skupiając się na codziennych obowiązkach, można zapomnieć, że ta druga osoba to twoja miłość i szczęście. Nie zapominaj o tym, z czasem uczucia się zmieniają stają się pełniejsze i stabilniejsze, warto o to dbać i podsycać ich żar, by nie wygasły.

10 zasada

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply