Niepowtarzalne restauracje, które oczarują Cię nie tylko pyszną kuchnią

Marzy Ci się wyjątkowy posiłek w niezwykłym miejscu? Obiad w chmurach? A może pod wodą lub na drzewie? Jeśli tak, koniecznie musisz odwiedzić jedną z poniższych restauracji.

Poznawanie nowych smaków jest nieodłącznym elementem każdej podróży, dlatego planując swoje wakacje, warto sprawdzić, czy w pobliżu nie znajduje się jedna z najbardziej osobliwych restauracji świata. Lokale te nie tylko oferują doskonałą kuchnię, ale przede wszystkim znajdują się w dziwnych miejscach, co sprawia, że panująca w nich atmosfera jest niespotykana nigdzie indziej.

A Ty gdzie chciałbyś zjeść obiad lub kolację?1. Restauracja The Dining Pod – Koh Kood, Tajlandia.

Idealne miejsce dla miłośników bliskiego kontaktu z naturą, stwarzające możliwość zjedzenia posiłku wśród koron drzew. Restauracja jest częścią Soneva Resorts, zajmującego się problemem dostępu do wody pitnej.

knajpy-1


2. Restauracja Dinner in the Sky, obiekt mobilny.

Aby zjeść obiad w chmurach, wystarczy śledzić trasę przenośnej restauracji Dinner in the Sky, która oferuje możliwość zjedzenia obiadu na wysokości 160 stóp. Jest to niezwykła „knajpa” dla ludzi kochających przestrzeń i mocne wrażenia.

knajpy-2


3. Aescher – Wasserauen, Szwajcaria.

Szwajcarska restauracja jest kolejną propozycją dla miłośników wysokości. Lokal położony jest na samym klifie, skąd rozpościera się imponujący widok na góry. Można do niej dojechać tylko kolejką linową.

knajpy-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : omgfacts.com

Reply