Kim jest piękna żona Kim Dzong Una? Koreańska pierwsza dama ma sporo tajemnic. Poznaj niektóre z nich!

Podobno Kim Dzong Un za młodu był nieco nieśmiały, sympatyczny i uprzejmy.

Czasem pokazywał światu swoją mroczną stronę i wybuchał, gdy coś poszło nie po jego myśli. Tak mu już zostało. Edukował się w szwajcarskich szkołach, jednak nauka nie szła mu zbyt dobrze. Ze względu na słabą znajomość niemieckiego, był starszy od reszty uczniów o dwa lata, mimo to uczył się bardzo słabo, uzyskując stopnie zaliczające najniższe z możliwych.

Uwielbiał za to koszykówkę. Jego ulubionym strojem był dres Nike i buty Air Jordan. Ulubioną stylizację wkładał nie tylko na boisko. Często pokazywał się tak publicznie. Nigdy nie martwił się zbędnymi kilogramami i kochał dobrze zjeść, co zresztą widać. Specjalnie ze Szwajcarii importuje do swojego kraju tamtejsze sery, wydając na to, co roku dziesiątki tysięcy dolarów. Nie stroni od używek. Pali papierosy Yves Saint Laurent a jego ulubionym alkoholem jest Johnny Walker.

W 2012 roku przywódca pokazał światu swoją piękną żonę. Był to pewnego rodzaju przełom, ponieważ ani jego dziadek Kim Ir Sen, ani jego ojciec Kim Dzong Il nigdy nie pokazywali swych towarzyszek publicznie. Zidentyfikowano ją jako wokalistkę zespołu Pochonbo Electronic Ensemble (popularna grupa muzyczna z Korei Północnej). 25 lipca 2012 roku koreańskie media państwowe ogłosiły, że tajemnicza dama jest żoną Kim Dzong Una i nazywa się Ri Sol-ju.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply