Córka marzyła o lalce, którą można karmić, gdy zajrzeli do niej po kilku tygodniach, prawie wymiotowali!

Każdy rodzic prędzej czy później ugnie się i spełni marzenie dziecka o wybranej zabawce, ale nie wszytko, co proponują nam w sklepie, nadaje się dla dzieci.

Zabawek jest mnóstwo i to, w jaki sposób zostaną wypromowane, sprawia, że dzieci marzą o nich i zrobią wszytko, by je mieć. Moda napędza sprzedaż, a w sklepach jest dosłownie wszystko i jeszcze więcej. Interaktywne misie, płaczące lalki, samochody i stworki, które kochają dzieciaki. I chcą je mieć, bo inne dzieci mają.

Dziewczynki przeważnie wybierają lalki i zabawki, którymi mogą się opiekować. Dziewczynki kochają bawić się w dom i wykonywać różne czynności z tym związane – gotować, opiekować się lalkami, zapraszać je na herbatkę. Wielką polarnością cieszą się lalki, które można karmić. W zestawie z lalką otrzymuje się specjalne akcesoria i już można bawić się w mamę.

Alyssa Abston kupiła swojej córce lalkę, którą można było karmić, a potem trzeba było zmienić jej pieluszkę. Gdy kobieta zajrzała po kilku tygodniach do zabawki, prawie zwymiotowała.

Na kolejnej stronie dowiesz się dlaczego.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply