Setki kobiet dla tego faceta wyjeżdża do Brazylii. Powód? Rozwiązuje on pewien damski problem, z którym zmagają się miliony pań

Zadowolenie i akceptacja własnego wyglądu, to jeden z kluczy do szczęścia.

Każdy chciałby dobrze się czuć w swojej skórze, ale ludzkie ciało pełne jest mankamentów, które nie każdy potrafi zaakceptować. Szczególny kłopot z aprobatą dla własnej fizyczności mają kobiety, ponieważ pragną mieć perfekcyjny wygląd, niczym księżniczka z bajki czy sławna modelka z reklamy.

 

Ciało człowieka zmienia się wraz z czasem, co najlepiej widać na skórze. Z wiekiem staje się ona wiotka, pomarszczona, cienka i dręczą ją takie problemy jak cellulitis, przebarwienia oraz rozstępy. Te ostatnie to szczególnie nieestetyczne zmiany, w postaci blizn pozostałych po zbyt szybkim i intensywnym rozciąganiu skóry.

W walce z rozstępami, kobiety mogą sięgać po różne środki: od kremów, maści i żeli, przez zabiegi z wykorzystaniem mikro-igieł, laserów czy fal dźwiękowych, aż po operację w klinice chirurgi plastycznej. Niestety nie zawsze udaje się uzyskać takie efekty, na jakie liczy właścicielka rozstępów.

 

Ostatnio modnym sposobem na blizny, w tym rozstępy, stało się tatuowanie zmienionego miejsca na ciele. Dzięki rysunkowi można zakryć szpetne fragmenty skóry, ale nie każdej kobiecie podobają się typowe tatuaże, niezależnie od wzoru, gdyż uważają je za zbyt wulgarne. Na przeciw potrzebom takich kobiet wyszedł Rodolfo Torres.

Rodolfo jest brazylijskim tatuażystą z  São Paulo, który zaproponował alternatywną metodę usuwania rozstępów – wirtuozerski kamuflaż. Trzeba przyznać, że jego praca daje niesamowite efekty.

Więcej o tym procederze korekcji rozstępów, przeczytacie na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : pozitivno.me

Reply