Rodzice nie chcieli kupić jej konia, skakać przez przeszkody nauczyła więc krowę! Na jej grzbiecie jeździ już parę lat i ani myśli przestać!

Z przeszkodami trzeba sobie radzić, obchodzić je, bądź przeskakiwać.

Chwilowy brak chęci, czy motywacji i permanentna pustka w portfelu, nie mogą demotywować ludzi, hamować ich przed spełnianiem marzeń, czy realizowaniem pasji. To tylko przeszkoda, jak takie przeskakiwać doskonale wie 18-letnia Hannah Simpson. Nowozelandka z Southland wywołała uśmiech na twarzy tysięcy internautów, po tym jak na swoim koncie na Instagramie umieściła nagranie, na którym skacze przez przeszkody na swojej krowie o wdzięcznym imieniu Lilac.

Nastolatka nauczyła się jeździć na krowie po tym, jak jej rodzice z powodu braku pieniędzy odmówili jej kupna konia. Z czasem urocza krówka nauczyła się również skakać, spełniając tym marzenie dziewczyny o wyścigach z przeszkodami! Hannah zdaje sobie sprawę, że od krowy nie może oczekiwać takiej szybkości, ani zwinności, co od wyścigowego rumaka, taki wcale jej już jednak niepotrzebny.

18-latka jeździ na grzbiecie Lilac od kilku lat i choć teraz ma już konia, wcale nie rezygnuje z przejażdżek na swej wyjątkowo skocznej krowie.

Lilac nie lubi jazdy po mieście, czy pod górkę. Preferuje przejażdżki po lesie. Uwielbia też skakać przez przeszkody.

Od kiedy pamiętam przeskakiwała przez krowią zagrodę, nikt jej tego nie uczył, sama się nauczyła i chyba to lubi. Razem zaczęłyśmy skakać przez kłody drzewa. Najpierw mniejsze, z czasem coraz większe. Teraz bez trudu przeskakuje już takie metrowe. Gdyby sama nie chciała, nigdy bym jej do tego nie zmusiła – podkreśla Hannah.

Siedmioletnia Lilac urodziła już kilka cieląt, żadne z nich nie przejawiało jednak takich umiejętności, jak ich mama. Nagranie z udziałem Hanny i Lilac zostało przechwycone przez media narodowe, takie jak The Huffington Post, australijską Channel 9News, The Guardian, The Daily Mail i Fox News. Obejrzało je już ponad 400 tys. osób!

Młoda dziewczyna jest zaskoczona aż taką, nagła popularnością. – Zwykle dostaję max. 50 lajków, to zwariowane – mówi Hannah.

Zobacz sam, co tak spodobało się internautom. Uśmiech gwarantowany!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : southlandexpress.co.nz, mirror.co.uk, youtube.com

Reply