Rodzice parodiują zdjęcia Beyoncé z bliźniakami! Pękniesz ze śmiechu, gdy zobaczysz te porównania

Beyoncé to jedna z najbardziej znanych i najbardziej utalentowany amerykańskich piosenkarek.

Media bardzo interesują się jej życiem prywatnym, a gwiazda często pojawia się na okładkach przeróżnych gazet. Kiedy zaszła w kolejną ciążę, świat oszalał. Najwierniejsze fanki śledziły jej ciążowe stylizacje i zachwalały oszałamiający wygląd wokalistki. 13 czerwca 2017 roku na świat przyszły długo wyczekiwane bliźniaki — córka Rumi i syn o oryginalnym imieniu Sir.

Gwiazda natychmiast zorganizowała dzieciakom profesjonalną sesję zdjęciową. Wystąpiła w niej również szczęśliwa mama. Krytycy twierdzą, że swoją osobą przyćmiła maluchy i to ona była najważniejsza w całym projekcie. Dzieci potraktowała jako dodatek do oryginalnej stylizacji. Wokalistka przypominała nieco Matkę Boską. Była owinięta w zwiewne szaty, a na głowę założyła długi błękitny welon. W tle widać łuk przyozdobiony rajskimi kwiatami. Modelce brak tylko aureoli.

Zdjęcie nawiązuje do słynnej ciążowej stylizacji w podobnym klimacie, które Beyoncé zamieściła na Instagramie. Obie fotografie bardzo spodobały się fanom i w zaledwie kilka godzin polubiły je tysiące internautów. Byli jednak i tacy, którzy postanowili zakpić z sakralnej sesji piosenkarki. Sparodiowali słynne ujęcia i zamieścili je w mediach społecznościowy pod hashtagiem #beyoncetwins. Poniżej jedno z nich.

Przejdź na kolejne strony i zobacz więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : twitter.com

Reply