Rodziny, które kontrolują ten świat i nasze życie! To oni sterują niemal wszystkim

Saudowie

To królewska dynastia, która rządzi Arabią Saudyjską od 1932 r. Głową rodziny jest król Salman bin Abdulaziz Al Saud, a liczba członków tej dynastii wynosi około 25 000. Król ma absolutną władzę polityczną, a członkowie rodziny mają ważne stanowiska rządowe i wojskowe. Posiadają miliardy na koncie i niezliczone pałace. Kontrolują około 20% światowych zasobów ropy naftowej. Jedna ich decyzja wystarczy, by podnieść lub obniżyć ceny paliwa na całym globie.

Rothschildowie

To również jedna z najbogatszych rodzin na świecie. Są potomkami niemieckich Żydów. Dynastię założył w Niemczech Mayer Amschel Rothschild. Bardzo szybko dorobił się własnego imperium finansowego. Swoim spadkobiercom zostawił szczegółowy testament, w którym poinstruował, jak jego imperium powinno być zarządzane. Rothschildowie przestrzegają tych zasad od ponad 200 lat. Szacuje się, że ich fortuna jest warta 2 tryliony dolarów. Mają kilka winnic, kilka firm produkujących ropę i gaz, a także kontrolują sporą część bankowości. Sądzi się, że Rothschildowie sponsorują i zachęcają do większości wojen na świecie.

Baruchowie

Baruchowie co prawda mają mniej pieniędzy niż Rothschildowie i Rockefellerowie, ale zdecydowanie większe wpływy. Klan założył Bernard Baruch. Był doradcą 5 prezydentów Stanów Zjednoczonych i bliskim przyjacielem Winstona Churchilla. To właśnie on wymyślił pojęcie „zimnej wojny” i kontrolował wynalezienie bomby atomowej. Niektórzy uważają, że był osobą, która stworzyła światowy rząd.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply