Rolnik przegonił z pola Karola Okrasę! Zobaczcie, jak znany kucharz uciekał przed rozgniewanym gospodarzem

Praca w telewizji wydaje się łatwa i przyjemna, ale potrafi być też kłopotliwa, zwłaszcza jeśli gwiazdy telewizji zapominają, że cały świat nie kręci się wokół nagrywanego przez nie programu. Przekonał się o tym Karol Okrasa, znany i lubiany kucharz.

Karol Okrasa bardzo często gotuje w plenerze, pokazując widzom różne zakątki naszego kraju i przysmaki, które w nich królują. Najczęściej sięga po świeże produkty, więc dziwnego, że jedno z ujęć postanowił nakręcić w polu (najprawdopodobniej obsianym zbożem), by pokazać, jakie dobra rodzi polska ziemia. Nie przewidział jednak tego, że pole ma właściciela…


pole-pas


Właścicielem zagonu, gdzie stanął Karol Okrasa, okazał się być pewien rolnik, który zdaje się nie być fanem jego programów. Gdy tylko zaczęto kręcić ujęcie i kucharz przywitał się z widzami, rozwścieczony gospodarz zaczął w niego rzucać kamieniami i przeganiać z pola. Jego wzburzenie zdawało się sięgać zenitu.

Poszanowanie cudzej własności to jedna z zasad, o której zapominają ekipy telewizyjne

pole-1


Rolnik nie dał powiedzieć panu Okrasie ani słowa, tylko zaczął go gonić, nie zważając na to, że kamerzysta nagrywa całą scenę. Żadne argumenty kulinarnej gwiazdy nie podziałały na właściciela pola, ani to, że jest z telewizji, ani to, że przyjechał z TVN-u.

Praca w telewizji pełna jest niezaplanowanych zwrotów akcji

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply