Rolnik nie mógł znieść, że kierowcy zrobili sobie parking na jego polu. Wziął sprawy w swoje ręce i dał im niezłą nauczkę

Rolnik z Chorwacji – Pavao Bedeković zmagał się do niedawna z dość frustrującym problemem. Jego ziemia zlokalizowana była nieopodal miejsca, gdzie znajdowało się sporych rozmiarów targowisko. Co weekend mnóstwo kupujących przyjeżdżało, aby nabyć coś po okazyjnej cenie. Niestety okoliczne parkingi niemal zawsze były zapełnione i ludzie zostawiali samochody na polu Bedekovića.
Rolnik prosił i ostrzegał, ale wszystko na nic. Samochody i tak stały na jego ziemi, która za niedługo miała zostać obsiana kukurydzą :).Którejś niedzieli nie wytrzymał, odpalił traktor i ruszył na swoje pole, by je zaorać. Jeździł jak szalony w tę i z powrotem. Unieruchomił w ten sposób prawie 50 samochodów i zniszczył prowizoryczny „parking”.  Po chwili na miejsce przybyła policja, niestety nie wiemy, kto poniósł konsekwencje.

Zobaczcie miny zdziwionych gapiów i kierowców. Myślicie, że to dobry sposób na załatwienie problemu?

 

rolnik

 

Nie ważne jak, ważne, że cel został osiągnięty. Jeśli zainteresował cię ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : www.youtube.com

Reply