Rosjanie urządzą igrzyska śmierci. Reality show inspirowane kultową serią ruszy już w lipcu. Zwycięzca zgarnie 1,6 mln dolarów!

Na terenach rosyjskiej głuszy 30 ochotników powalczy o główną nagrodę ze sobą, ze zwierzętami i z przyrodą. W nadziei na wygraną zaryzykują własne życie.

Będzie to pierwsze na świecie reality show inspirowane jedną z najsłynniejszych młodzieżowych książek świata. Losy bohaterów dystopii, w rosyjskim reality show, dzielić ma 30 młodych ludzi, którzy w niekomfortowych warunkach powalczą o przetrwanie  ze sobą nawzajem i z dzikimi zwierzętami. Na śmiałków którzy zgłoszą chęć udziału w produkcji czeka niebagatelna suma 100 mln rubli (1,65 mln USD).

Swój udział w „Grze2:Zima” (to oficjalna nazwa reality show)  mogą zgłaszać osoby pełnoletnie, które pozytywnie przejdą testy psychologiczne. Śmiałkowie spędzą 9 miesięcy na syberyjskim pustkowiu. Ich jedynym zadaniem będzie to, by przeżyć. Będą mogli wziąć ze sobą noże (broń jest zabroniona) i mniej niż 100 kg sprzętu, który dadzą radę dźwigać ze sobą. A przed zmaganiami przejdą szkolenie z rosyjskimi służbami specjalnymi Spetsnaz!

Więcej o tej chorym przedsięwzięciu dowiesz się na kolejnej stronie. Te informacje zmrożą ci krew w żyłach!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply