Internauci szydzili, że to najbrzydsze małżeństwo na świecie! Niedawno urodziło się im dziecko. Do kogo jest podobne?

Wygląd ma w dzisiejszym świecie bardzo duże znaczenie i często jest ważniejszy niż charakter oraz inteligencja.

Piękne zdjęcia zadbanych i wystylizowanych osób ozdabiają okładki czasopism, pojawiają się w reklamach i w telewizji. Mają idealne ciała, modne ubrania i perfekcyjne makijaże. Nikt nie pokazuje ludzi z nadwagą, cellulitem i krzywymi nogami. W sumie nie ma się co dziwić. Wszyscy pragną być piękni i modni, więc wzorują się atrakcyjnych osobach.

Często autorytetem jest modelka czy gwiazda filmowa, która oprócz urody i kilku głośnych skandali nie może się niczym więcej pochwalić. Mimo to fanki ją kochają i nie zwracają uwagi na to, że nie jest zbyt inteligentna.

Brzydkie osoby mają nieco pod górkę. Trudniej znaleźć im pracę i drugą połówkę. Ponadto muszą się zmagać z docinkami dotyczącymi ich wyglądu. Złośliwi ludzie nabijają się z tego, że ktoś jest piegowaty, zezowaty, za gruby lub za chudy, nie patrząc na to, że takie drwiny wyrządzają komuś ogromną krzywdę.

Z podobnym problemem zmagała się pewna rosyjska para. Gdy ich zdjęcie ślubne wyciekło do internetu, zalała ich lawina podłych komentarzy. Przyjdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : old.fishki.net

Reply