Po pierwszym spotkaniu z internetowym ukochanym zdecydowała się na desperacki krok. Co ją do tego skłoniło?

Niewiele jest osób, które nie korzystają dzisiaj z komputera i internetu.

Te narzędzia zaczęły służyć nam nie tylko do pracy czy dla rozrywki, ale stanowią także świetne narzędzie komunikacyjne. Możemy rozmawiać z ludźmi z całego świata, nawiązywać internetowe znajomości, a odległość przestała być palącym problemem. I to naprawdę świetna sprawa! Jednak bardzo często zapominamy o niebezpieczeństwach wynikających z rozmów z nieznajomymi w wirtualnym świecie. Nigdy tak naprawdę nie wiemy, kto jest po drugiej stronie.

disappointed-woman4


Jeżeli nigdy nie spotkałeś na żywo jakiejś osoby, jeżeli nawet nie widziałeś jej zdjęcia, jak możesz mieć pewność, że dogadasz się z nią, gdy dojdzie do konfrontacji twarzą w twarz?

Pewna internautka, najwyraźniej nieświadoma tych faktów, zapałała gorącym uczuciem do poznanego online mężczyzny i postanowiła, że spędzi z nim resztę życia. W końcu zamarzyła o tym, żeby się z nim wreszcie spotkać i rozpocząć sielankowe życie. Mimo protestów rodziny (mężczyzna był 10 lat starszy itp.) dziewczyna przejechała 251 km z rodzinnego miasta Jilin do Heilonjiang na prowincji, aby zrealizować swoje pragnienie. Okazało się jednak, że mężczyzna wygląda zupełnie inaczej niż sobie to wyobraziła.

Ciąg dalszy wydarzeń znajdziesz na kolejnej stronie.

disappointed-woman5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : shanghaiist.com

Reply