Rozdzierające serce zdjęcie! Dziecko leży obok zmarłej matki, a lekarz płacze tuż obok

Dziś gorzko płaczemy, bo tracimy tę kobietę. Nie proszę Boga o nic tylko o mądrość bożą. Dlaczego Bóg musiał ją zabrać?

Kobieta ta przez 14 lat nie mogła zajść w ciążę, a my próbowaliśmy wszystkiego, aby jej to umożliwić. W tym sztucznego zapłodnienia. W końcu się udało. Miała torbiele jajników i guza, który zaczął się rozwijać. Ciąża jednak sprawiła, że zaczął maleć. Wszystko było w porządku. Gdy nadszedł dzień rozwiązania, jej mąż rzucił wszystko i przyjechał do szpitala, aby być bliżej niej podczas siedmiogodzinnej operacji.

Przeprowadziliśmy cesarskie cięcie i wyjęliśmy z jej brzucha synka. Matka uśmiechnęła się do niego i przytulała go przez kilka minut. Później umarła. Dziecko przeżyło. Mąż zemdlał na wieść o jej śmierci. Jeden szczęśliwy dzień stał się tragedią.

Bardzo szanuje kobiety, ponieważ niektóre umierają, aby dać nowe życie. Noszą dziecko przez 9 miesięcy, dzielnie znoszą ciążę i bóle porodowe. Później rodzą w wielkim bólu. Na tym ich rola się nie kończy. Przez całe macierzyństwo poświęcają się dla dzieci, dbają o wychowanie pociech, dzielnie znoszą bezsenne noce. To największa ofiara.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz teraz porozmawiać ze swoją matką, idź i zadzwoń do niej. Pokazuj swoją miłość do kobiet i szanuj je.

Nie ma znaczenie to, czego chcesz. Ostatnie słowo i tak zawsze ma Bóg.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply