Praca 24 godziny na dobę, bez wypłaty i urlopu! Gdy poznali wymagania tego pracodawcy, uznali go za szaleńca. Nikt nie domyślił się, gdzie tkwi haczyk!

Rozmowa odbywała się przez wideokonferencję, do wybranych osób zadzwonił przedstawiciel firmy. Wszyscy byli przekonani, że rozmowa jest prawdziwa. Kiedy słuchali, jakie są wymagania, coraz bardziej się dziwili, a nawet zastanawiali czy taka praca jest legalna. Okazuje się, że jet! Nie ma nic w kodeksie pracy, by taka praca była niezgodna z prawami. A oto wymagania:

3

 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wiele wydarzeń i będzie odpowiedzialna za czas szefa. Nie jest to tylko praca, którą wykonuje się przez kilka godzin. W większości trzeba ją wykonywać, chodząc lub stojąc, nie ma czasu na przerwy. Wymaga bardzo dobrej organizacji i wytrzymywania w niej wiele godzin. Przerwy na jedzenie i spanie są wyznaczane przez szefa. Ważne jest, by mieć odporność na stres i podstawową wiedzę z zakresu medycyny, nauk przyrodniczych. Dobrze byłoby znać się na finansach.

Szef może wezwać w każdej chwili, wiec nie ma możliwości planowania wolnego na Boże narodzenie czy wakacje. Wszystko trzeba podporządkować szefowi. A co najważniejsze okazuje się, że płaca za całą tę pracę jest zerowa! Wszystko robisz dla dobra społecznego! Na kolejnej stronie dowiesz się, jakie były reakcje aplikantów.

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply