Kilkuletni chłopczyk podał obcemu mężczyźnie przez radio swój adres. Finał tej historii nie tylko was zaskoczy

Dzieci nie powinny rozmawiać z obcymi, ani tym bardziej udzielać im informacji na temat życia rodziny. Takie nieostrożne zachowanie może skończyć się tragedią, dlatego rodzice uczą swoje pociechy, by zachowały dystans wobec nieznajomych. Takiego nakazu mamy nie posłuchał pewien amerykański chłopiec i podał przez radio ich dane. 

Po drogach Stanów Zjednoczonych codziennie jeździ tysiące samochodów ciężarowych. Ich kierowcy stworzą charakterystyczną grupę zawodową, której podstawowym narzędziem komunikacji jest CB Radio. Właśnie takiego urządzenia użył chłopiec, by porozmawiać z kimś, kto właśnie prowadzi kilkunastotomową maszynę. Historia tej rozmowy poruszyła tysiące internautów, ponieważ kierowca okazał się wrażliwym człowiekiem, który spełnił największe marzenie chłopca.


tir-pas


Kierowca tira mknął przez południowe stany USA, chcąc zdążyć zjechać na pauzę przez zachodem słońca, gdy nagle w radiu usłyszał dziecięcy głos. Chłopczyk nieśmiało spytał, czy ktoś go słyszy i czy zechciałby z nim porozmawiać. Przedstawił się jako Mały Miś. Zaskoczony mężczyzna podjął rozmowę, a chłopczyk otworzył się przed nim i opowiedział mu swoją historię.

Głos kilkulatka w radiu był dużym zaskoczeniem dla kierowcy ciężarówki

car-1212576_960_720


Mały Miś nie miał łatwego życia, ponieważ dotknięty chorobą jest przykuty do wózka inwalidzkiego. Z tego powodu ma ograniczony dostęp do świata zewnętrznego i czuje się bardzo samotny. Niestety ostatnio dotknęła go kolejna tragedia, gdyż przed miesiącem w wypadku samochodowym zmarł jego ojciec. Był kierowcą tira i wracając w złą pogodę wpadł w poślizg. Chłopczyk bardzo za nim tęskni, a mama nie zawsze może przy nim być, bo musi pracować, aby ich utrzymać.

Niepełnosprawny chłopiec skorzystał z CB radia, ponieważ był samotny. Czy kierowca pomoże mu odzyskać radość? Czytajcie kolejną stronę

disabled-728522_960_720

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

2 komentarze

  1. Doro
  2. holender

Reply