Twój organizm zbiera tłuszcz w konkretnych miejscach? Mamy sposób, jak się szybko go pozbyć!

Otyłość jest problemem, nie chodzi tutaj o wygląd, bo to nie jest najważniejsze, ale o zdrowie. Może powodować groźne dla życia powikłania i choroby, które mogą zrujnować nam życie. 

Walcząc z nadwagą czy tłuszczem w różnych miejscach ludzie sięgają po różne środki – diety oczyszczające, głodówki czy różne środki farmakologiczne. Jednak nie przynoszą one skutku! Przed zastosowaniem jakiejś środków warto najpierw dowiedzieć się, gdzie w ciele ten tłuszcz się odkłada. A wtedy łatwiej będzie z nim walczyć!Wystarczy 30 minut ruchu co dzień, by zmniejszyć ryzyko otyłości.

Sprawdź, w której z sześciu grup jesteś!

body


1. Otyłość w tych obszarach ciała jest spowodowana obsesyjnym podjadaniem. Bardzo niekorzystnie działają wszelkiego typu fast foody i przetworzone cukry.

1


2. Otyłość spowodowana depresją i lękami. Ludzie tyjący tylko w tym miejscu jedzą zbyt dużo słodyczy, co przekłada się na narastanie opony wokoło brzucha.

2


3. Tycie w tych partiach ciała jest sprawką glutenu. Dotyczy to zwłaszcza kobiet z problemami hormonalnymi i siedzącym trybem życia.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : healthyfoodhouse.com

Reply