Idalne ubrania dla 5 najczestszych typów sylwetki. Z tą ściągą będziesz zawsze idealnie ubrana!

Żyjemy w czasach, w których tradycyjne postrzeganie piękna bardzo się zmienia. Symbolem ślicznej dziewczyny nie jest chuda i wysoka modelka, ale każda z nas! Każdy jest inny i może dobrać ubrania tak, by nie tylko dobrze się czuć, ale też dobrze wyglądać. Warto przy tym zwrócić uwagę na swoją sylwetkę i to właśnie do niej dobrać odpowiednie ciuchy.

Zastanawiasz się nie raz, co robią gwizdy, że tak wspaniale wyglądają? A przecież tak, jak my mają różne kształty ciała i różny wzrost. Nie ma w tym wielkiej tajemnicy, po prostu dobierają kreacje do swojej budowy i dzięki temu wydobywają z sylwetki to, co najlepsze. Z naszą ściągą i dla ciebie nie będzie to trudne!


male

1. Jabłko

Kobiety o takiej budowie mają brzuszki i małe wcięcie w talii. Średniej wielkości biust i wąskie biodra.

Jak się ubierać?

Wysmuklaj ciało, ubierając opływowe ciuchy, ale nie obcisłe. Bardzo dobrze sprawdzi się jedwab i bawełna. Podkreślaj atuty, czyli szczupłe nogi. Uroku dodadzą ci kopertowo zapinane bluzki i dekolt w kształcie V.

jabłko


 

jabłko2


2. Gruszka

Ten typ figury cechuje kobiety, które mają biodra szersze niż ramiona, często mają sporą pupę.

Jak się ubierać?

W przypadku takiej figury trzeba znaleźć balans między ramionami a biodrami. Można eksponować ramiona i dekolt w łódkę. Dobrym rozwiązaniem będzie poncho czy szal. Możesz też podkreślać pośladki, ale reszta ciała w tym przypadku powinna być zadbana na siłowni. Na następnej stronie poznasz resztę kształtów.

gruszka

gruszka 3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifebuzz.com

Reply