Poznaj różnice miedzy umawianiem się z chłopcem a mężczyzną! Zdziwisz się, że są tak wielkie i nieoczywiste

Kiedy spotykasz się z facetem łatwo popaść w zachwyt, że jest idealny. Zakochanie zakłada nam klapki na oczy i nie dostrzegamy wad drugiej połowy. Czasami są takie, że można je łatwo dopasować do własnych i razem żyć. Jednak czasami nie da się tego pogodzić. Niezależnie ile macie lat i jak bardzo się staracie. 

Warto też rozróżnić mężczyznę od chłopca. Są różnice między chłopcem, z którym można się spotykać, ale nie ma to przyszłości a mężczyzną, z którym można planować życie. Sam swoją postawą dokładnie ci to pokaże, wystarczy, że zwrócisz uwagę na jego zachowanie. Nie ma sensu planować ślubu i życia z chłopcem, który nie zamierza się ustatkować przez najbliższe lata. zastanów się czego oczekujesz w związku i bądź szczęśliwa.


male1. Spotykanie się

Chłopiec: Umawia się z tobą, kiedy ma czas, na imprezach, kiedy po prostu chce się zabawić.

Mężczyzna: Znajdzie czas, by termin spotkania odpowiadał i tobie, zaplanuje, co będziecie robić i jak spędzicie wspólnie czas.

1


2. Rozmowy

Chłopiec: Możesz z nim porozmawiać o śmiesznym facecie w barze, będzie ci opowiadał zabawne „akcje” jakie miał z kumplami. Nie znajdziesz z nim głębszych tematów. Kiedy ty coś opowiadasz, będzie tylko kiwał głową lub przytakiwał, a potem zmieni temat.

Mężczyzna: Będzie miał własne zdanie na różne tematy, ale chętnie je z tobą przedyskutuje. Potrafi porozmawiać o filmach, muzyce, znajdzie tematy, które was łączą. Gdy rozmawiacie, słucha, co masz do powiedzenia i zwraca uwagę na twoje opinie.

2


3. Plany na związek

Chłopiec: Od niego nigdy nie usłyszysz o planach na przyszłość – ślubie, dzieciach czy wspólnym mieszkaniu, dla niego ważne jest teraz.

Mężczyzna: Nie będzie się bał takich tematów, nie będzie obiecywał ci nie wiadomo czego, ale konkretnie przedstawi swoje zdanie.

3


4. Nastawienie

Chłopiec: Kiedy będzie miał zły dzień z pewnością to odczujesz, będziesz jego łatwym celem na wyładowanie się.

Mężczyzna: Nie będzie się wyżywał, wie, że to najgorsze, co może zrobić. Zły dzień w pracy czy kłopoty, będzie umiał odreagować tak, jak trzeba.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifehack.org

Reply