Trudno uwierzyć, że ten chłopiec miał 7 lat, gdy został porzucony przez rodziców na pewną śmierć!

Potwierdzili to lekarze w Stanach. Dziecko bez odpowiedniej opieki mogło żyć zaledwie kilka dni. Priscilla bała się, że maluszek nie przetrwa podróży. na szczęście udało się! Chociaż kobieta wspomina, że gdy pierwszy raz zobaczyła chłopca była przerażona, panicznie bała się, że nie zdąży mu pomóc. Opiekunki z sierocińca były bardzo uprzejme, ale nie przeżywały tego tak jak kobieta.

 

Trudno uwierzyć, że ten chłopiec miał 7 lat, gdy został porzucony przez rodziców na pewną śmierć!

 

Zaraz po przylocie do Stanów chłopiec trafił do szpitala. Lekarze podwali mu kroplówki i podłączyli mu rurę z jedzeniem, by wzmocnić organizm. Stopniowo zaczął odzyskiwać siły. Proces był bardzo powolny, ale było widać, że malec ma wolę życia, której nic nie złamie. Powoli waga zaczęła wzrastać, skóra nabierać koloru. Ryan zaczął coraz bardziej przypominać dziecko.

Gdy maluch odzyskiwał siły, lekarze zaczęli diagnozować jego stan. Okazało się, że chłopiec ma porażenie mózgowe, małogłowie i karłowatość. Jego kończyny nie rozwinęły się prawidłowo. Cud, że chłopiec żył. Jednak, co najważniejsze Ryan zaczął gaworzyć i łapać kontakt z otoczeniem. Każdy taki kontakt, próba zabawy jest dla rodziców wielką radością. Dziś Ryan po roku leczenia waży ponad 10 kilo, jest uśmiechnięty  i aktywny. Rodzice mają nadzieję, że ich praca z chłopcem pozwoli na to, by kiedyś mówił. Trzymamy kciuki!

 

Trudno uwierzyć, że ten chłopiec miał 7 lat, gdy został porzucony przez rodziców na pewną śmierć! Trudno uwierzyć, że ten chłopiec miał 7 lat, gdy został porzucony przez rodziców na pewną śmierć!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply