Ryan Reynolds odkrył straszny szczegół na swoim zdjęciu z dzieciństwa! Jak mogli coś takiego zamieścić w gazecie?

Matki często wrzucają do internetu przeróżne zdjęcia swoich dzieci, nie zastanawiając się nad konsekwencjami, które mogą je spotkać.

Nie chodzi tutaj o małą ilość lajków, ale o późniejsze wykorzystanie tejże fotografii. Roznegliżowane zdjęcia dzieci mogą trafić do „zbiorów” pedofilów lub zostać wykorzystane do innych niecnych celów. Często opiekunowie są tak nieodpowiedzialni, że zamieszczają zdjęcia dzieci wraz z lokalizacją, gdzie obecnie przebywają.

W obecnych czasach to bardzo niebezpieczne posunięcie. W końcu tyle się słyszy o zboczeńcach i porwaniach małych dzieci. Ważniejsze od bezpieczeństwa jest jednak fajne zdjęcie na Facebooku.

Ostatnio głośno zrobiło się o wpisie znanego kanadyjskiego aktora. Ryan Reynolds zamieścił na Instagramie wycinek z gazety przedstawiający jego zdjęcie z dzieciństwa. Aktor ma na nim 3 lata. Siedzi na skraju miejskiego basenu w samych kąpielówkach.

Nie to jest jednak najgorsze. Pod zdjęciem są dane małego Ryana, jego wiek, imię i nazwisko oraz adres, pod którym mieszka. Oto niektóre komentarze internautów:

Jak porwać dziecko? Krok pierwszy. Znajdujemy adres w gazecie.

Dzieciak uwielbia słodycze, pomaga obcym szukać szczeniąt i stoi samotnie na swoim podwórku w Oliver Crescent, 2382.

Jestem rozczarowany, że nie wskazali cukierków, które lubisz?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply