Wybierz jeden rysunek i dowiedz się, czy jesteś gotowy na zmiany i osiąganie ambitnych celów

Nie każdy jest gotowy na to, co przynosi mu życie.

Zmiany są nieodzowną częścią naszego życia, nie każdy potrafi sobie z nimi dać radę. Wielu osobą wydaje się, że są gotowi, że chcą od życia czegoś więcej, jednak kiedy przychodzi czas na podjęcie decyzji, wiele osób rezygnuje, bo boją się, że nie tylko nic nie zyskają, ale stracą to, co już mają.

Warto w  takich przypadkach pomyśleć i poradzić się samego siebie, a zwłaszcza swojej podświadomości. Odpowiedzi, których często szukamy bardzo daleko, są często bardzo blisko. Wystarczy zadać odpowiednie pytanie. Czy stoi przed tobą jakiś wybór, którego boisz się podjąć? Może test poniżej w tym pomoże!

Spójrz poniżej i wybierz rysunek, który najbardziej przypadł ci do gustu, który jest ci najbliższy, a dowiesz się, czy jesteś gotowy na zmiany!

Wybierz jeden rysunek i dowiedz się, czy jesteś gotowy na zmiany

 

1. Anioł

Jesteś marzycielem, w twojej głowie planujesz wielkie rzeczy. Planujesz i wymyślasz ciekawe rzeczy, jednak najczęściej porzucasz je, zanim w ogóle zaczniesz je realizować. Budujesz z chmur i mgły, zamiast z cegły i betonu. Jesteś osobą odważną i pełną namiętności. By coś osiągnąć w życiu, musisz stworzyć plan działania nie tylko w głowie. Spisuj pomysły i plan jak je wykonać, co zmienić.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply